Sklep VR (Virtual Reality) Carpatree — nowy wymiar zakupów online! Wraz z rozwojem technologicznym oraz wzrostem popularności zakupów internetowych, marki odzieżowe zwracają się w kierunku innowacyjnych rozwiązań w branży e-commerce. Chcąc doskonalić doświadczenia zakupowe klientów online, jako pierwsza marka w Polsce, stworzyliśmy pokazowy, wirtualny showroom Carpatree dostępny w technologii 3D. 

Mając na uwadze zmieniające się potrzeby konsumentów, brandy takie jak H&M, Tommy Hilfiger, Dior, czy Ralph Lauren pracują nad rewolucyjnymi rozwiązaniami dla swoich sklepów online, prezentując kolejne koncepcje wirtualnych przestrzeni zakupowych w technologii VR.

W Carpatree, podążając za trendami światowych marek, zdecydowaliśmy się na unowocześnienie swojego sklepu online oraz zapewnienie naszym klientom nowych doświadczeń zakupowych, które łączą świat rzeczywisty z wirtualnym. W celu odtworzenia atmosfery rzeczywistych zakupów stworzyliśmy innowacyjną przestrzeń, w której można robić zakupy, poruszając się po wirtualnym sklepie niemal jak w grze komputerowej.

Wszystkie produkty w sklepie są w pełni trójwymiarowe i interaktywne, co umożliwia wirtualne dotykanie ich i oglądanie z każdej strony przez ekran komputera, telefonu oraz kontrolery okularów VR. 

sklep VR

Świat metaverse — jak działa sklep VR?

Wirtualny sklep Carpatree powstał w partnerstwie ze spółką technologiczną Market One, która zajmuje się tworzeniem profesjonalnych przestrzeni zakupowych w Metaversie. Trójwymiarowy sklep umożliwia klientom wirtualną podróż zakupową na wszystkich urządzeniach, tj. w przeglądarce internetowej na komputerze i telefonie, jak również za pośrednictwem okularów VR. 

Dostęp do sklepu zapewnia swobodne poruszanie się po nowoczesnej przestrzeni, w której znajdują się bestsellerowe produkty Carpatree w trójwymiarze. Teraz, zamiast oglądać klasyczne zdjęcia produktów, możecie ich wirtualnie dotykać, obracać we wszystkich kierunkach oraz nawet zaglądać do środka. Co więcej, w przestrzeni znajdują się interaktywne sportowe akcesoria, które dają namiastkę wirtualnego treningu.

Design sklepu mocno odbiega od tradycyjnych przestrzeni sklepowych, które odwiedzamy w rzeczywistości. Futurystyczne wnętrze z trójwymiarowymi modelami ubrań, nowoczesnym oświetleniem oraz dodatkowymi akcesoriami ma zwracać uwagę na innowacyjne podejście do przyszłości zakupów internetowych. 

Jakie możliwości daje nam sklep VR?

Spacer po wirtualnym sklepie 3D pozwala doświadczyć nowej formy zakupów online, unikając przy tym standardowego przeglądania kolejnych stron internetowych z produktami. Kupując w wirtualnym, trójwymiarowym sklepie VR, możecie poczuć się jak na prawdziwych zakupach i poznać każdy detal produktu by następnie podjąć bardziej przemyślaną decyzję o zakupie. Co więcej, na pewno nie ma w nim kolejek!

Market One – eksperci świata metaverse

Market One to międzynarodowa spółka technologiczna z siedzibą w Nowym Jorku, która zajmuje się tworzeniem wirtualnych przestrzeni zakupowych w Metaversie. Umożliwia markom z branży e-commerce budowanie spersonalizowanych, futurystycznych sklepów 3D dostępnych dla klientów na wszystkich urządzeniach. 

Link do sklepu VR Carpatree

Wirtalny sklep Carpatree możecie odwiedzić za pośrednictwem telefonu, komputera oraz okularów VR, klikając w link ZOBACZ SKLEP VR CARPATREE

Polecane artykuły:

  1. Czy odzież sportowa może pomagać w treningu?
  2. Kolekcja Phase. Legginsy bezszwowe i biustonosze w nowych kolorach ombre!

Cześć, to my, Zespół Carpatree. To właśnie tu, na naszym blogu znajdziesz najnowsze informacje o marce, naszych ambasadorach i wydarzeniach, w których bierzemy udział. Dodatkowo, zawsze czekać na Ciebie będą ciekawe informacje dotyczące treningów, odpowiedniego odżywiania, nowych produktów i promocji.