FIWE to największe targi fitness odbywające się w tej części Europy. Każdego roku ściągają do Warszawy tysiące odwiedzających z całego kraju. Nie mogło na nich zabraknąć także Carpatree – wiodącej marki fitness w Polsce. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótkie podsumowanie z najlepszego eventu sportowego!

Targi FIWE – czego oczekujemy?

Targi FIWE to największe wydarzenie branży fitness w naszym kraju. Co roku wystawcy zapewniają uczestnikom targów możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami sportowymi, między innymi w kategoriach takich jak akcesoria, sprzęt, suplementy i odzież. Dodatkowo, spora część odwiedzających z niecierpliwością czeka na obywające się corocznie zawody fitness i kulturystyki, a także spotkania ze swoimi idolami.

Carpatree na FIWE 2020

Podczas tegorocznych targów FIWE cały Team Carpatree zadbał o dobrą zabawę. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, konkursów, gadżetów. Do każdego zakupionego produktu dołączaliśmy gratisowe niespodzianki. Dodatkowo, każdy mógł wziąć udział w konkursie, w którym zgarnąć można było voucher na zakupy w Carpatree. Największą atrakcją stoiska Carpatree, byli oczywiście nasi ambasadorzy. Wśród gwiazd pojawili się: Ada Kaczmarek, Natalia Gacka, Oliwia Mojsiej, Oliwia Chomentowska, Adam Piwko, Małgorzata Mączyńska, Ania Sokołowska, Piotr Borecki i Paula Mocior.

Premierowe hity od Carpatree na FIWE

Hitem tegorocznych targów okazała się nasza najnowsza kolekcja Phase Ombre, w pięknych kolorach bieli z turkusem oraz fioletu i szarości. Pokochaliście ją od pierwszego momentu wejścia na nasze stoisko. Nie zabrakło także bestsellerów – legginsów libra i topów Gaia, a także pięknych bluz Vibrant w neonowych kolorach. Zadbaliśmy także o kolekcję skierowaną do męskiej części odwiedzających – sportowe bluzy, joggery oraz t-shirty.

Targi FIWE = niezapomniana atmosfera

Chociaż epidemia COVID-19, dała się we znaki nam wszystkim, to wspólnie z Wami udało się zorganizować niesamowitą atmosferę podczas tegorocznych targów. Dało się zauważyć jak wszyscy jesteśmy spragnieni wspólnych spotkań, rozmów i zabaw. Zobaczcie sami, jak wszyscy świetnie się bawiliśmy na poniższej relacji video.

Cześć, nazywam się Ania i w Carpatree zajmuję się wszystkimi sprawami związanymi z eventami oraz współpracą marketingową między naszymi partnerami.