Carpatree Camp to wyjątkowe wydarzenie marki sportowej Carpatree, które odbyło się na malowniczych Mazurach. Podczas tego weekendowego wyjazdu dziewczyny razem z ambasadorkami marki uczestniczyły w różnorodnych warsztatach, które podkreślały znaczenie wzajemnego wsparcia, inspiracji i wymiany doświadczeń. Przeżyj tą przygodę razem z nami!

Carpatree Camp Mazury 2023

W malowniczych okolicach Mazur, odbyło się wyjątkowe wydarzenie marki sportowej Carpatree – Carpatree Camp.

Carpatree Camp na Mazurach nie tylko promował zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną, ale także wyraźnie pokazał, że siła społeczności kobiet jest nie do przecenienia. Wspieranie się nawzajem, spotkania i wymiana doświadczeń to fundamenty, na których buduje się nie tylko zdrowy styl życia, ale także silne więzi międzyludzkie. Jednym z kluczowych elementów były warsztaty z psychologiem, które pozwoliły uczestniczkom spojrzeć na siebie z perspektywy rozwoju osobistego i budowania pewności siebie.

Carpatee Camp: rozmowa z psycholożką Magdą

Stres – sprzymierzeniec czy wróg? W trakcie tej fascynującej rozmowy z magistrem psychologiem Magdą uczestniczki miały możliwość zgłębienia tematu stresu – jednego z najczęstszych wyzwań współczesnego życia. Pani Magda przybliżyła uczestniczkom mechanizmy działania stresu, wyjaśniając, jak wpływa on na nasze ciało i umysł.

Zrozumienie, że stres nie zawsze jest negatywnym czynnikiem, może również pełnić funkcję mobilizującą, było jednym z kluczowych punktów warsztatów. Pani Magda przedstawiła, jak odpowiednio wykorzystać energię stresu do podejmowania wyzwań i realizacji swoich celów.

Treningi z ambasadorkami Carpatree

Podczas Carpatree Camp nie mogło zabraknąć intensywnych treningów i ruchu, który był nieodłącznym elementem wydarzenia. Nasze ambasadorki przygotowały dla uczestniczek różnorodne sesje treningowe, które dostarczyły nie tylko fizycznych wyzwań, ale również mnóstwo radości i pozytywnej energii.

Kasia Dziurska poprowadziła trening FWB, czyli trening funkcjonalny dla kobiet. To intensywna forma aktywności, która angażuje całe ciało, wzmacniając mięśnie i poprawiając kondycję. Ale to nie wszystko! Kasia przeprowadziła także warsztaty taneczne, które były prawdziwym połączeniem ruchu, muzyki i super zabawy.

Po intensywnych treningach, sesje strechingu od Kasi Bieleckiej pomogły uczestniczkom zregenerować ciało, poprawić elastyczność i zapobiec kontuzjom. Dzięki technikom rozciągania mogły zrelaksować się i znaleźć chwilę wytchnienia w trakcie tego aktywnego weekendu.

Patrycja Polakowska poprowadziła trening „turbo poślad”, który skupiał się na wzmacnianiu i formowaniu mięśni pośladkowych. Intensywne ćwiczenia pozwoliły uczestniczkom poczuć pracę mięśni i zmotywować się do dalszej pracy nad swoją sylwetką. Patrycja, znana ze swojego energicznego podejścia do aktywnego stylu życia, inspirowała uczestniczki do działania i pokazywała, że efektywny trening może być zarówno skuteczny, jak i przyjemny.

Carpatee Camp: Slow flow joga przy jesiennej herbacie

Wspólna sesja jogi stanowiła nie tylko moment relaksu, ale także idealny czas na budowanie więzi między kobietami, które łączy wspólna pasja do aktywnego trybu życia. Ćwiczenia wykonywane w otoczeniu przyrody na Mazurach dodatkowo podkreśliły harmonię między człowiekiem a naturą.

Rozmowa z dietetyczką sportową Natalią Krupiak

Temat romowy: Czy na pewno prawidłowo obliczasz swoje zapotrzebowanie kaloryczne?

Celem rozmowy było zwiększenie świadomości na temat znaczenia prawidłowego obliczenia zapotrzebowania kalorycznego. Dodatkowo Natalia podzieliła się praktycznymi wskazówkami i narzędziami, które pomogą każdemu lepiej zrozumieć i kontrolować swoją dietę.

Warsztaty z partnerami Carpatree Camp

Warsztaty kosmetyczne i włosingu pozwoliły uczestniczkom zadbać o swój wygląd zewnętrzny, były też okazją do wymiany doświadczeń i porad dotyczących pielęgnacji. Ta otwarta wymiana wiedzy i doświadczeń tylko podkreśliła siłę wspólnoty, którą tworzą kobiety.

Warsztaty kosmetyczne & Paese

Warsztaty kosmetyczne z make-up no make-up z Paese i @nataliagrzmilmakeup 

Włosing w pigułce & Tołpa

Włosing z Tołpa i @zakrecovnia

Integracja podczas spływu na kajakach i ogniska

Jednym z niezapomnianych elementów Carpatree Camp był spływ kajakowy jeziorem Szeląg Wielki. Ta aktywność dostarczyła uczestniczkom dawki adrenaliny i ruchu na świeżym powietrzu, sprzyjała także integracji i nawiązywaniu bliższych relacji.

Ognisko Chill&Grill

Ognisko w pierwszy dzień campu było doskonałą okazją do szybkiej integracji w swobodnej atmosferze.

Podobne artykuły:

  1. Girls Talk: Wywiad z dietetykiem Natalią Krupiak (@dietbynat)
  2. Najważniejsze trendy na sezon wiosna-lato 2024 a moda sportowa!

Cześć, to my, Zespół Carpatree. To właśnie tu, na naszym blogu znajdziesz najnowsze informacje o marce, naszych ambasadorach i wydarzeniach, w których bierzemy udział. Dodatkowo, zawsze czekać na Ciebie będą ciekawe informacje dotyczące treningów, odpowiedniego odżywiania, nowych produktów i promocji.