Self-Care Saturday Recharge to wyjątkowe wydarzenie marki sportowej Carpatree, które miało miejsce w styczniu w Palm Studio w Warszawie. To właśnie tam, w magicznej atmosferze tego miejsca, nasze ambasadorki miały możliwość zanurzenia się w świat pilatesu na reformerach oraz uczestnictwa w inspirujących warsztatach z Health Labs Care, a to wszystko przy okazji premiery nowych kombinezonów Elevate. Dołącz do nas i przeżyj weekend pełen energii i inspiracji!

Self-Care Saturday Reacharge

Rozpoczęliśmy od krótkiej integracji, gdzie uczestniczki miały okazję poznać się i nawiązać pierwsze kontakty.

Następnie nadszedł moment na długo oczekiwaną premierę nowej kolekcji Elevate. Dziewczyny z niecierpliwością oczekiwały na możliwość przyjrzenia się najnowszym modelom kombinezonów. Po emocjonującym momencie premiery przyszedł czas na działanie. Uczestniczki przeszły do intensywnych testów podczas treningu pilates na reformerach 🙂

Atmosfera, nasycona entuzjazmem i pozytywnymi emocjami od samego początku, stworzyła niepowtarzalną przestrzeń do wzajemnego inspirowania się i dzielenia doświadczeniami. To właśnie sprawiło, że weekend w Palm Studio był nie tylko czasem aktywności fizycznej, ale również budowania trwałych więzi między uczestniczkami.

Self-Care Saturday Reacharge: Premiera kolekcji Elevate

W trakcie wydarzenia dziewczyny miały niezwykłą okazję przedpremierowo przetestować najnowszą kolekcję kombinezonów Elevate podczas treningu pilates na reformerach. To było wyjątkowe doświadczenie, które pozwoliło im poczuć komfort i swobodę ruchu podczas intensywnego treningu. Dodatkowo, mogły osobiście przekonać się o wysokiej jakości tych produktów. Dzięki temu, podczas ćwiczeń mogły skupić się na pełnym zaangażowaniu w trening.

Dowiedz się więcej o tym, dlaczego Pilates reformer – to klucz do doskonałej sylwetki!

Po treningu przeprowadziliśmy krótkie wywiady z naszymi ambasadorkami, podczas których opowiedziały o swoich odczuciach po testowaniu nowej kolekcji, podzieliły się swoimi spostrzeżeniami na temat treningu oraz zdradziły kilka ciekawostek o sobie. Te wywiady są dostępne do obejrzenia na naszym Instagramie.

Carpatree & Health Labs Care

Nie zabrakło także edukacyjnej części wydarzenia. Dzięki współpracy z Heath Labs Care, dziewczyny miały możliwość zgłębienia wiedzy na temat prawidłowej suplementacji i zdrowego odżywiania. Warsztaty prowadzone przez ekspertkę Annę Podgórską dostarczyły cennych informacji, które można łatwo wdrożyć w codzienne nawyki żywieniowe.

Warsztaty z dietetykiem klinicznych Anną Podgórską

Weekend „Self-Care Saturday Reacharge” w Palm Studio to nie tylko czas poświęcony aktywności fizycznej, ale przede wszystkim czas poświęcony dbaniu o siebie, rozwijaniu pasji oraz budowaniu silnej i wspierającej społeczności kobiet. To doświadczenie, które na długo pozostanie w pamięci każdej z uczestniczek, inspirując je do dalszego rozwoju i realizacji swoich marzeń.

Carpatree Team

Podobne artykuły:

  1. Women’s Power: Carpatree Camp na Mazurach

Cześć, to my, Zespół Carpatree. To właśnie tu, na naszym blogu znajdziesz najnowsze informacje o marce, naszych ambasadorach i wydarzeniach, w których bierzemy udział. Dodatkowo, zawsze czekać na Ciebie będą ciekawe informacje dotyczące treningów, odpowiedniego odżywiania, nowych produktów i promocji.