Wyzwanie – to słowo, które już samo w sobie wzbudza adrenalinę i motywuje nas do przekraczania własnych granic. W życiu każdego z nas pojawiają się momenty, kiedy stajemy przed wyborem – możemy pozostać w strefie komfortu lub odważyć się na krok naprzód, zmierzyć się z nowymi możliwościami i osiągnąć coś wyjątkowego. Wyzwanie to szansa na przetestowanie naszych umiejętności, wytrzymałości i wydobywanie z siebie tego, co najlepsze.

Wyzwanie fitness: Podbijamy świat aktywności fizycznej!

1-11.08.2023 Dołącz do wyzwania Catch the SUMMER!

Wspólnie, przez te jedenaście dni, podbijemy świat aktywności fizycznej i stworzymy niezapomniane wspomnienia. Czas sięgnąć po swoje możliwości, odkryć ukryty potencjał i wyjść poza granice własnych wyobrażeń. Bądź częścią Wyzwania Catch the Summer i dołącz do #carpatreeteam!

Nie ma znaczenia, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z aktywnością fizyczną, czy jesteś doświadczonym entuzjastą sportu – Wyzwanie Catch the Summer jest dla każdego! Nasze unikatowe wyzwania, quizy, zabawy i konkursy zapewnią Ci mnóstwo radości, a nagrody o wartości ponad 4000 złotych dostarczą dodatkowej motywacji do działania.

Wyzwanie Fluff

Fluff to coś więcej niż nowa marka kosmetyczna. To naturalne, wegańskie kosmetyki Superfood do pielęgnacji twarzy i ciała wyróżniające się fantastycznymi zapachami! To sposób widzenia świata oraz ukłon w stronę kobiecości.

Fluff to nie tylko produkty, lecz także wspólnota, której motorem są nie tylko piękno i styl, ale przede wszystkim wsparcie dla wszystkich kobiet, które dążą do tego, by być sobą, wyznaczać własne reguły i być inspiracją dla innych.

Wyzwanie Nacomi

Nacomi to polska marka kosmetyków naturalnych stworzonych wyłącznie z najwyższej jakości surowców ekologicznych i organicznych, która konsekwentnie dba o dobro naszej skóry i środowiska.

wyzwanie nacomi

Natura, zdrowy tryb życia, a przede wszystkim naturalne piękno. To główna inspiracja dla marki Nacomi.
Pasja tworzenia naturalnych kosmetyków połączona z wiedzą doświadczonego zespołu owocuje najwyższą jakością tworzonych przez nas specyfików. Produkty Nacomi pokazują, że kosmetyki naturalne wcale nie muszą być szare, bure i ponure.

Wyzwanie Fitatu

Z Fitatu wszystko jest proste!

Fitatu Licznik Kalorii to aplikacja, która pomoże przejąć kontrolę nad ilością spożywanych kalorii. Dzięki sporej społeczności usługa posiada rozbudowaną bazę produktów dostępnych w rodzimych sklepach, co znacznie ułatwia korzystanie z programu.

Wyzwanie Collibre

Collibre to hydrolizowany kolagen do picia w płynie. Bogactwo kolagenu, witamin i minerałów dla Twojego piękna od środka.

Na co wpływa kolagen?

Podstawową funkcją kolagenu jest zachowanie integralności tkanek i narządów – funkcja strukturalna. Ponadto, wpływa na jakość i nawilżenie skóry, procesy ochronne i naprawcze w tkance chrzęstnej, odpowiada za zachowanie elastyczności naczyń krwionośnych.

Wyzwanie Kambukka

Kambukka to belgijska marka premium, którą inspirują konsumenci świadomie wybierający produkty pasujące do ich aktywnego stylu życia i osobowości. Kubki termiczne oraz podtrzymujące temperaturę stalowe butelki marki Kambukka to połączenie stylu i klasy.

Dowiedz się więcej o wyzwaniu Catch the Summer!

Cześć, to my, Zespół Carpatree. To właśnie tu, na naszym blogu znajdziesz najnowsze informacje o marce, naszych ambasadorach i wydarzeniach, w których bierzemy udział. Dodatkowo, zawsze czekać na Ciebie będą ciekawe informacje dotyczące treningów, odpowiedniego odżywiania, nowych produktów i promocji.